Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zmiana pogody - zamiast mrozów będzie śnieg

Na razie koniec z mrozami - zapowiada Tomasz Siemieniuk z białostockiego biura prognoz. Jeszcze tylko jedna bardzo mroźna noc przed nami. Później będzie już znacznie cieplej, ale zacznie padać śnieg.

Już z niedzieli na poniedziałek (12/13.02) dotrą do nas chmury z frontem atmosferycznym, z którym będą związane opady śniegu - to głównie poniedziałek, wtorek, środa. W ciągu dnia temperatury będą oscylowały w granicach -3°C, -4°C. Natomiast w nocy temperatura będzie spadała do ok. -8, -12°C. Cały czas będzie sypał śnieg - informuje synoptyk.

W nocy z piątku na sobotę najzimniej w naszym regionie było w Białymstoku i Supraślu. Temperatura spadła do -24°C. Przy gruncie odnotowano nawet -30°C. Równie mroźna będzie najbliższa noc.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę