Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Ogłoszenie

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży ul. Dworna 22c tel. 86 216 64 87 poszukuje oferentów do wynajmu Karczmy z Dylewa na terenie Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie , ul. Zamkowa 25

 

Wynajem dotyczy parteru i piwnic budynku karczmy z wyłączeniem poddasza, które wynajmujący pozostawia do własnej dyspozycji.

Najemca zobowiązany będzie do prowadzenia działalności gastronomicznej w ramach której serwować będzie tradycyjne potrawy kurpiowskie. Okres wynajmu obejmuje okres sezonu turystycznego tj. od 1.05. do 30.09 przy czym karczma powinna być udostępniana codzienne, w tym także w niedziele ,święta i inne dni wolne w godzinach pracy Skansenu . Najemca nie może bez zgody wynajmującego wyrażonej na piśmie, zmieniać przeznaczenia lokalu, ani oddawać go w podnajem, najemcawyposaża, na własny koszt, wynajęte pomieszczenia w urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej.

Najemca odpowiada za utrzymanie czystości i porządku na terenie obiektu i wokół niego zgodnie z wymogami odpowiednich służbprzestrzeganie przepisów bhp, ppoż., sanepidu. Umieszczanie przez Najemcę na elewacji budynku wszelkich napisów i elementów dekoracyjnych wymaga zgody Wynajmującego na piśmie.

W skład czynszu wchodzą koszty eksploatacyjne /energia elektryczna,, woda, dozór terenu/ wywóz nieczystości i szamba jest w gestii Wynajmującego

Osoby zainteresowane zapraszamy do dokonania wizji lokalnej w terenie, zapoznania się z obiektem i warunkami wynajmu. Prosimy o kontakt z Panią Urszulą Kuczyńską kierownikiem Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie tel. 86 217 55 62 lub 668 337 662

 

 

 

Grzegorz Gwizdon
pon, 05 marca 2012 10:17
Data ostatniej edycji: wt, 06 marca 2012 11:21:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę