Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zmarł Marek Piotrowski - jeden z pierwszych pilotów paralotniowych w regionie

Główne zdjęcie
Marek Piotrowski

W niedzielę (5.02) zmarł jeden z pierwszych pilotów paralotniowych w Podlaskiem i jeden z pierwszych pilotów PPG w Polsce, pilot motolotniowy Marek Piotrowski z Łomży - miał 58 lat. Był związany z łomżyńskim sportem (ŁKS, Towarzystwo Wioślarskie), w ostatnich latach Jego pasją stało się latanie. Znalazł najpiękniejsze w Polsce miejsce na lądowisko nad Narwią między mostami, na którym odbywały się coroczne Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego "Kontakty".

Był znany wielu mieszkańcom Łomży oraz gościom z całej Polski. Od dwóch lat, jako wiceprezes Towarzystwa Lotniczego "Cumulus" w Łomży zabiegał o utworzenie stałego lądowiska miejskiego przy Grobli Jednaczewskiej. Jego wagę widział nie jako ułatwienie osobistego spełnienia, ale okno na świat i szansę rozwojową miasta. Wszędzie zjednywał sojuszników paralotniarstwa i motolotniarstwa.

Pogrzeb Marka Piotrowskiego odbędzie się w środę (08.02) o 11:00 na starym cmentarzu przy ul. Kopernika w Łomży.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę