Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Za nami rekordowo mroźna noc

Do -30°C spadła w nocy temperatura w naszym regionie. "Ale to jeszcze nie koniec" - mówi Tomasz Siemieniuk z Białostockiego Biura Prognoz. "Wygląda na to, że przed nami jeszcze jedna mroźna noc - noc z piątku na sobotę" - informuje Tomasz Siemieniuk i dodaje, że lokalnie temperatura spadnie do -28°C.

Służby wojewody podlaskiego apelują do wszystkich samorządów o pełną mobilizację podczas mrozów. Chodzi przede wszystkim o to, by zainteresowały się, czy osoby starsze, samotne i schorowane mają odpowiednią pomoc - czy nie brakuje im opału, mają zrobione zakupy i zapewnioną opiekę medyczną.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę