Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pamiętają o Michale

W sobotę w hali sportowej w Piątnicy odbył się II Memoriał im. Michała Krasnowskiego w piłce nożnej chłopców rocznika 1998. Po całodniowej rywalizacji najlepsi okazali się zawodnicy MKS-u Narew Ostrołęka. - W tym roku po raz drugi czcimy pamięć naszego byłego zawodnika, działacza i trenera. Michał był w Fortach od momentu ich powstania, czyli od 2002 roku - mówi Artur Wierzbowski, członek zarządu Fortów Piątnica, organizatora zawodów. - Od razu dał się poznać jako osoba bardzo pracowita, systematyczna i przede wszystkim oddana drużynie. Zarówno na boisku, jak i później, po zakończeniu kariery, starał się zrobić jak najwięcej dla klubu. Niestety Michał przegrał walkę z chorobą i odszedł od nas. Przez ten turniej chcemy, żeby jego imię było jak najdłużej pamiętane.

Do tegorocznej edycji turnieju zgłosiło się sześć drużyn. Oprócz dwóch zespołów gospodarzy, do Piątnicy przyjechała Olimpia Zambrów, Młodzieżowy ŁKS oraz ostrołęckie MKS Narew i UKS Narew. Rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdy", więc każda z ekip rozegrała po pięć meczów. Zdecydowanie najlepsi okazali się piłkarze MKS-u Narew, którzy wygrali cztery spotkania i zanotowali tylko jeden remis - Bardzo sympatyczna impreza. Powiem szczerze, że nie znałem wcześniej okoliczności powstania tego memoriału, ale doceniam to, że lokalna społeczność w ten sposób chce upamiętnić swojego zawodnika, działacza i trenera - podkreśla opiekun MKS-u, Marian Szarama - Co do oceny sportowej tego turnieju, to mam nadzieję, że spełnił on swoją rolę szkoleniową.
Na drugim miejscu turniej zakończył pierwszy zespół gospodarzy, a na najniższym stopniu podium uplasowali się zambrowianie. Dopiero piątą lokatę zajęli zawodnicy ŁKS-u Łomża - W tym turnieju bierzemy udział po raz drugi. Podobnie jak w ubiegłym roku, także teraz powtarzałem chłopakom, że osiągnięcie dobrego wyniku za wszelką cenę nie jest tu najważniejszy. Dzisiaj mieliśmy dobrą naukę, a występ wcale nie był taki zły zważywszy na to, że jako jedyna drużyna graliśmy rocznikiem 1999 - tłumaczy trener MŁKS-u, Dariusz Narolewski.
Oprócz nagród dla drużyn, przyznano także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem imprezy został zawodnik zwycięskiego zespołu, Mariusz Wierzbowski. Najlepszym golkiperem wybrano Marcina Kapicę z Olimpii Zambrów, a tytuł najlepszego piłkarza turnieju trafił w ręce Pawła Horoszko z Fortów.

Wyniki turnieju:
UKS Narew Ostrołęka - MKS Narew Ostrołęka 1:3
UKS Narew Ostrołęka - MŁKS Łomża 1:0
UKS Narew Ostrołęka - Olimpia Zambrów 0:1
UKS Narew Ostrołęka - Forty Piątnica I 1:1
UKS Narew Ostrołęka - Forty Piątnica II 2:0
MKS Narew Ostrołęka - MŁKS Łomża 1:1
MKS Narew Ostrołęka - Olimpia Zambrów 1:0
MKS Narew Ostrołęka - Forty Piątnica I 2:1
MKS Narew Ostrołęka - Forty Piątnica II 2:0
MŁKS Łomża - Olimpia Zambrów 0:3
MŁKS Łomża - Forty Piątnica I 0:1
MŁKS Łomża - Forty Piątnica II 3:0
Olimpia Zambrów - Forty Piątnica I 0:0
Olimpia Zambrów - Forty Piątnica II 1:1
Forty Piątnica I - Forty Piątnica II 4:0

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. MKS Narew Ostrołęka
2. Forty Piątnica I
3. Olimpia Zambrów
4. UKS Narew Ostrołęka
5. MŁKS Łomża
6. Forty Piątnica II

is


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę