Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Najstarsza mieszkanka Zambrowa, województwa i...

Główne zdjęcie
Marianna Misiewicz (fot. Adam Dąbrowski/RB 2010r)

Sto dziesiąty rok życia kończy w czwartek (26.01.) pani Marianna Misiewicz z Zambrowa. Z tej okazji życzenia szacownej jubilatce złożyli nie tylko członkowie jej rodziny, ale także przedstawiciele władz województwa i miasta.

Najstarsza mieszkanka naszego województwa ma - po upadku przed dwoma laty - kłopoty z chodzeniem, jednak nadal dopisuje jej apetyt i nie zachowuje żadnej specjalnej diety. Najlepszym środkiem wzmacniającym, oczywiście stosowanym w niewielkich ilościach, jest zaś nalewka na miodzie i cytrynie.

Tylko dziś, wyjątkowo, zastąpiła ją odrobiną szampana. Kolejne "superstulatki" w Podlaskiem pojawić się mają w lutym i w październiku tego roku.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę