Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kasjerki aresztowane na 3 miesiące

Sąd Okręgowy w Łomży zmienił decyzję sądu rejonowego i przedłużył okres tymczasowego aresztowania dwóch kasjerek z banku PEKAO SA, z jednego do trzech miesięcy. Od decyzji sądu rejonowego odwołał się prokurator okręgowy, który twierdził, że przeprowadzenie wszystkich czynności śledczych w ciągu miesiąca nie będzie możliwe. Przed dwoma tygodniami funckjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą białostockiej Komendy Wojewódzkiej Policji zatrzymali cztery kasjerki z łomżyńskiego oddziału banku PEKAO SA pod zarzutem przywłaszczenia kilkusettysięcznych kwot na szkodę banku. Proceder tzw. spółdzielni uprawaiły od co najmniej 1996 roku. Prokurator Tadeusz Marek z Prokuratury Okregowej w Łomży powiedział, że ostatecznie chodzi o kwotę około 200 tys. złotych.


Na poczatku maja w piątnicy popełnił samobójstwo jeden z byłych skarbników banku. Zdaniem prokuratury w tej chwili jest już oczywiste, że ta śmierć miała związek z kradzieżą bankowych pieniędzy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę