Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Żywa szopka u „Boboli”

Aż do lutego, czyli do zakończenia okresu bożonarodzeniowego przy kościele pw. Świętego Andrzeja Boboli w Łomży można oglądać żywą szopkę. Zgromadzono w niej kilkadziesiąt zwierząt, m.in. owieczki, króliki, bażanty, pawie, bociany, różne gatunki kur, gołębie.

Ks. Andrzej Popielski proboszcz parafii żywe szopki organizuje od chwili powstania parafii w 2002 roku. Zwierząt z każdym rokiem przybywa. Pochodzą od rolników z parafii, bo choć to parafia miejska swym zasięgiem obejmuje także pięć podłomżyńskich wsi.
Ksiądz Popielski podkreślił, że  budując żywą szopkę nie chodzi jedynie o atrakcję. Najważniejsze, by Święta Bożego Narodzenia nie kojarzyły się tylko z prezentami, ale by szopka przybliżała obraz tamtych wydarzeń.
Co roku żywą szopkę przy kościele pw. Świętego Andrzeja Boboli w Łomży odwiedza kilka tysięcy osób.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę