Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Doroczne laury dla twórców

Tegoroczna uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Łomży za szczególne dokonania w dziedzinie kultury odbyła się w Muzeum Północno-Mazowieckim. Prezydent Miasta Pan Mieczysław Czerniawski oraz zastępca Prezydenta – Pani Mirosława Kluczek – w obecności licznie zgromadzonych twórców i pracowników kultury, a także zaproszonych gości – uhonorowali nagrodami czworo laureatów: Marka Maliszewskiego, Magdalenę Sinoff, Bogdana Szczepańskiego oraz Waldemara Borusiewicza. Marek Maliszewski od lat odnosi sukcesy na polu fotografii prasowej i artystycznej, Magda Sinoff z powodzeniem zajmuje się śpiewem i muzyką, Bogdan Szczepański – pełen pomysłów kompozytor i aranżer – realizuje się jako muzyk, Waldemar Borusiewicz jest mistrzem gry na trąbce oraz kompozytorem i nauczycielem muzyki. Oprawę muzyczną uroczystości zapewniła Magdalena Sinoff. W programie przewidziano także zwiedzanie muzealnych wystaw. Na zakończenie spotkania zgromadzeni przyjęli życzenia świąteczne od Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Tadeusza Bronakowskiego oraz Prezydenta Miasta Mieczysława Czerniawskiego i podzielili sie opłatkiem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
pt, 16 grudnia 2011 17:05
Data ostatniej edycji: śr, 07 listopada 2012 15:07:46

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę