Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Modernizacja stadionu jeszcze nie skończona...

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać budynek szatni planowany do zbudowania przy treningowym boisku piłkarskim przy ul. Zjazd.

Jeszcze przed przyszłorocznymi wakacjami obok treningowego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Zjazd ma powstać budynek szatni. Ratusz właśnie ogłosił przetarg „na modernizację stadionu miejskiego w Łomży – etap II w zakresie budowy budynku szatni”. Przy okazji dobudowane będą brakujące: drenaż boiska i piłkochwyt.

Budynek szatni zaprojektowany został na jednoczesny pobyt dwóch drużyn. Dlatego przewidziano w nim dwa zespoły sanitarne składające się z szatni, umywalni i sanitariatów. W budynku zaprojektowano również sanitariat dla osób niepełnosprawnych oraz dwa pokoje trenerów i magazyn. W sumie jednoczenie w nim będzie mogło przebywać około 30 osób.
Wykonawca poza wybudowaniem budynku do połowy czerwca przyszłego roku będzie musiał wykonać także przyłączeni wodno-kanalizacyjne, gazowe, elektryczne, wraz z przebudową kabli energetycznych oraz dodatkowo ma wykonać drenaż wzdłuż zbudowanej w tym roku płyty boiska, a także nowy piłkochwyt od strony WORD-u.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę