Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Korupcja w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku? Kolejna osoba z zarzutami

Już druga pracownica Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku usłyszała zarzuty podrabiania dokumentów. Śledztwo dotyczy ostatniego dnia, kiedy marszałkiem województwa podlaskiego był obecny poseł PiS - Dariusz Piontkowski. Następca Piontkowskiego - Jarosław Dworzański - zawiadomił prokuraturę, że już po tym, jak ten pierwszy stracił stanowisko marszałka, podpisywane były ważne dokumenty.

"Zarzuty przekroczenia uprawnień i podrobienia dokumentów śledczy postawili już dwóm osobom" - informuje prokurator Marek Winnicki. Grozi za to nawet do 5 lat więzienia.

Z uwagi na dobro śledztwa prokurator nie udziela szczegółowych informacji na ten temat.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę