Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowa stacja wodociągowa w gminie Jedwabne

To największa inwestycja w historii gminy Jedwabne - w Orlikowie oddano do użytku stację wodociągową. Cały projekt poza stacją obsługującą studnie głębinowe obejmuje także około 20 km sieci wodociągowej wraz z przyłączami, dzięki którym woda trafia rurami do kilkunastu miejscowości. W ramach tego samego zadania wybudowano także części wodociągu oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej w samym Jedwabnem.

Całość kosztowała ponad 5 milionów 250 tysięcy złotych., ale z tego prawie 2 miliony 800 tysięcy samorząd pozyskał z pomocy unijnej przyznawanej przez Urząd Marszałkowski.

"Dzięki tej jednej - trwającej 2 lata inwestycji sieć wodociągów w gminie zwiększyła się kilkukrotnie" - cieszy się burmistrz Krzysztof Moenke. Jak wspomina - kiedy kilka lat temu został wybrany na to stanowisko w jego gminie tylko co dziesiąte gospodarstwo było zaopatrzone w bieżącą wodę.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę