Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Próbne matury w 120 podlaskich szkołach

Do prawdziwego pozostało niespełna pół roku, a już w tym tygodniu maturzyści mogą poznać przedsmak egzaminu dojrzałości. W całej Polsce rozpoczynają się o 9.00 matury próbne.

Ten egzamin nie jest obowiązkowy, przystępują do niego tylko chętne szkoły. W województwie podlaskim zgłosiło się prawie 120 szkół, do egzaminu przystąpi w sumie ponad 12 tysięcy uczniów. W samym Białymstoku maturę napisze ponad 4,5 tysiąca uczniów w 42 szkołach.

We wtorek maturzyści napiszą egzamin z języka polskiego w zakresie podstawowym, w środę z matematyki - również w zakresie podstawowym, w czwartek - z języka obcego. W piątek uczniowie zmierzą się z rozszerzonym egzaminem z języka polskiego i matematyki oraz z przedmiotów dodatkowych, m.in. historii, chemii i biologii.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę