Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nie zdążył po kasę

23-letni mieszkaniec powiatu Nidzica (woj. warmińsko-mazurskie) przyjechał do Piątnicy na „gościnne występy”. Zaczął od wizyty na jednej ze stacji paliw, do której wszedł po wybiciu szyby w drzwiach.

W sobotę nad ranem złodziej zdążył jeszcze tylko uszkodzić kasę, lecz nie zdołał jej otworzyć i wynieść zawartości, bo niespodziewanie zatrzymali go pracownicy stacji paliw. Właściciel wezwał policjantów, którzy niedoszłego rabusia przewieźli do izby wytrzeźwień w Łomży. Miał ponad promil alkoholu we krwi. W poniedziałek został przewieziony do prokuratury.
Okazało się, że ma na koncie podobne przestępstwa i był karany już wcześniej. Za włamanie i usiłowanie kradzieży w Piątnicy grozi mu do 10 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę