Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

27 razy podbijali cenę

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Niemalże prawdziwy bój stoczyli inwestorzy rywalizując o starą remizę strażacką na Łomżycy. Należąca do Skarbu Państwa nieruchomość przy ul. Wojska Polskiego dziś została sprzedana na licytacji. Poszła za niemal 180 tys zł, podczas gdy cena wywoławcza była o 40 tys zł niższa.

W budynku przy ul. Wojska Polskiego 151 jeszcze na początku ubiegłego roku zarejestrowana była Ochotnicza Straż Pożarna w Łomżycy. Stowarzyszenie faktycznej działalności nie prowadziło, a budynek od lat stoi pusty. Kilka miesięcy temu Wojewoda Podlaski zgodził się na jej sprzedaż.  Dziś w ratuszu odbył się przetarg do którego przystąpiło trzech oferentów. Nieruchomość gruntowa o pow.  niemal 800m2, zabudowana budynkiem byłej remizy strażackiej o pow. użytkowej blisko 180m2 została wyceniona w sumie na nieco ponad 140 tys zł. Jak podaje Łukasz Czech z ratusza podczas licytacji dwóch potencjalnych nabywców na zmianę przebijało swoje oferty aż 27  razy. Ostatecznie wylicytowana cena osiągnęła poziom 178 238 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę