Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Włamywacze okradają domy w okolicy Ciechanowca

W Ciechanowcu, a także w sąsiednich Nowodworach i nieodległym Czyżewie odnotowano ostatnio serię włamań do prywatnych domów. Ginie gotówka i biżuteria, ale także inne cenne przedmioty.

Z reguły złodzieje wykorzystują nieobecność gospodarzy, chociaż zdarzyło się również włamanie "na śpiocha" - złodzieje zrabowali parter domu, kiedy mieszkańcy spali.

Policja, która prowadzi już śledztwo w tej sprawie, prosi o wzmożoną uwagę mieszkańców - wszelkie obce osoby lub samochody w pobliżu domów mieszkalnych powinny wzbudzić czujność.

Ostrożność może zapobiec kolejnym kradzieżom do czasu, kiedy sprawcy zostaną zatrzymani.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę