Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prezydent Lech Kaczyński patronem nowego ronda w Wysokiem Mazowieckiem

"Obecnie patriotyzm to wspólna praca dla ojczyzny i na rzecz małych ojczyzn" - podkreślali w piątek (11.11.) uczestnicy Święta Niepodległości w Wysokiem Mazowieckiem. W tegoroczne obchody wpisało się tu m.in. uroczyste otwarcie nowej inwestycji - ronda, któremu nadano imię Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Brat tragicznie zmarłego prezydenta, Jarosław Kaczyński, który miał odsłonić tablicę z nazwą, nie przybył do Wysokiego Mazowieckiego. Przysłał jednak podziękowanie, które odczytał poseł Krzysztof Jurgiel.

Rondo zmieniające układ ruchu w centrum miasta powstało w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jednak decyzje o jego budowie, wspólnym finansowaniu przez oba samorządy i wyborze patrona zapadły kilka dni po katastrofie smoleńskiej podczas wspólnej sesji rad miasta i powiatu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę