Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Od dziś Kolno ma budżet na rok przyszły

Niestety, radni i władze miasta nie mają powodów do radości. Dochody zaplanowano na poziomie 17 mln 100 tys. złotych, wydatki będą o pół miliona niższe. "Trudność w prawidłowej realizacji budżetu wynikać będzie z konieczności spłacania kredytów, zaciągniętych na inwestycje z minionych lat, zwłaszcza oddanej do użytku w ubiegłym roku oczyszczalni ścieków" - powiedział burmistrz Kolna Mieczysław Śniadach. Dodatkową trudnością jest ciągłe niedoszacowanie budżetu oświatowego. Kolno otrzyma na ten cel nieco ponad 5 mln złotych - o ponad milion złotych mniej niż oczekiwano.

Pieniędzy wystarczy jedynie na płace nauczycieli i ich pochodne. "Ciężar utrzymania placówek znowu spada więc na barki samorządów" - powiedział Radiu Białystok burmistrz Kolna. Mimo to, uda się jego zdaniem zrealizować kilka niewielkich, ale długo już oczekiwanych przez mieszkańców inwestycji.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę