Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Włamał się do baru

28-letni mężczyzna w sobotę w nocy włamał się do jednego z barów przy dworcu PKS. Skradł niewiele – bo w kasie pieniędzy dużych nie było. Pecha miał za to większego - już kilkunastu minutach został schwytany przez policję. Okazało się, że to jego nie pierwszy skok...

Około 1.30 w nocy z piątku na sobotę patrolujący okolice dworca policjanci dostrzegli, że w drzwiach wejściowych do jednego z lokali wybita jest szyba. Okazało się, że ktoś się tu włamał i musiał to zrobić dosłownie przed chwilą. Już po kilkunastu minutach na jednej z pobliskich uliczek zatrzymano mężczyznę, który niósł torby z produktami spożywczymi. Po sprawdzeniu wyszło, że to on dokonał włamania do baru przy dworcu. Złodziejem był 28-letni mieszkaniec Łomży, który już wcześniej odpowiadał za tego typu włamania. Pech jego był tym większym, że w barze do którego się włamał łupów wielkich nie zdobył. W kasie było niewiele, a właściciel lokalu straty – łącznie ze zniszczoną przez złodzieja szybą - wycenił na ok. 700 zł.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę