Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: twoje dziecko potrzebuje psa-terapeuty? Zgłoś się do Wety.

Główne zdjęcie
Zdjęcie wykonano podczas festynu \"Pupile Wety\"

Rodziny potrzebujące psa do dogoterapii mogą zgłaszać się do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Podczas tegorocznego festynu "Pupile Wety" uczniom i nauczycielom udało się zebrać pieniądze pozwalające na zakup i ułożenie aż dwóch takich "psich terapeutów". Megi - półroczna suczka rasy labrador już trafiła do mieszkającej w okolicach Jedwabnego rodziny Czarka i Krystiana - dwóch braci, którzy wymagają terapii m.in. przy udziale psów.

Weta ma środki na zakupienie i przysposobienie jeszcze jednego psa, jednak najpierw musi znaleźć mu potrzebującego takiej terapii właściciela. Zainteresowani mogą kontaktować się ze szkołą telefonicznie pod numerem (86) 216 20 15.

Psy przekazywane są jest nieodpłatnie, należy jednak pamiętać, że aby mogły wykonywać swoje zadania, wymagają one właściwej pielęgnacji i żywienia.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę