Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

“MIKOŁAJKI” w Muzeum

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży zaprasza, w dniach 1 – 9 grudnia 2011 roku, na SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych, którym proponujemy udział w uroczystości wręczania przez św. Mikołaja upominków przygotowanych przez rodziców lub szkołę. Spotkania ze św. Mikołajem odbywać się będą w gmachu Muzeum, przy ul. Dwornej 22 C, w Łomży.

 

Za dodatkową opłatą można zwiedzić z przewodnikiem wystawę “Polskiej biżuterii ludowej”. Eksponaty pochodzą ze zbiorów Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie i Muzeum łomżyńskiego. Są to wyjątkowo piękne, unikatowe wyroby (naszyjniki, broszki, krzyżyki, zawieszki, medaliki, pierścionki, zapinki, itp.), m.in. z korala prawdziwego i bursztynu oraz innych tworzyw, szkła i metalu, charakterystyczne dla różnych regionów Polski. Wystawa jest pełna uroku i ma niezwykłe walory poznawcze, gdyż biżuteria prezentowana jest w zestawieniu ze strojami ludowymi, m.in. kurpiowskim. Może to stanowić doskonalą inspirację do zajęć z dziećmi w szkole.

Zgłoszenia na Spotkania Mikołajkowe przyjmuje Dział Edukacji i Promocji Muzeum, pod numerem telefonu: (86) 216- 28-16, Cena udziału w zabawie 1 uczestnika wynosi 3,50 zł, dla chętnych – bilet wstępu na wystawę biżuterii kosztuje dodatkowo 3,00 zł od 1 dziecka

 

 

 

Grzegorz Gwizdon
śr, 02 listopada 2011 14:25
Data ostatniej edycji: śr, 02 listopada 2011 14:42:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę