Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Zmarła najstarsza łomżanka

We wtorek (18 października) zmarła Marianna Korzeb. To - jak podaje Łukasz Czech z ratusza – była najstarszą mieszkanką Łomży. W kwietniu obchodziła 104. urodziny. Była porucznikiem Armii Krajowej.

Marianna Korzeb (z domu Dąbrowska), urodziła się 2 kwietnia 1907 r. w Kuleszach Kościelnych. W Łomży mieszkała od początku lat 70. ubiegłego wieku. Miała pięcioro dzieci oraz sześciu wnuków i prawnuków. 
- Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski przekazał rodzinie zmarłej Mariannie Korzeb szczere wyrazy współczucia – podaje Czech. 

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 13:00 w kaplicy św. Józefa przy ul. Przykoszarowej, a następnie kondukt żałobny uda się na cmentarz parafialny przy ul. M. Kopernika (d. św. Mikołaja)

240206081801.gif
cz
śr, 19 października 2011 13:58
Data ostatniej edycji: śr, 19 października 2011 20:58:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę