Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Zambrowie będzie więcej sklepów z alkoholem

O siedem sklepów z alkoholem więcej ma pojawić się w Zambrowie - uchwalili miejscy radni. "Jeden punkt sprzedaży na 660 mieszkańców" - taki zapis ma się teraz znaleźć w Programie Profilaktyki i Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym. Oznacza to, ze zamiast dotychczasowych 29 w mieście będzie aż 36 sklepów sprzedających wysokoprocentowy alkohol.

Burmistrz wnioskował o 34 sklepy, a o jeszcze dwa więcej - żeby przyznać koncesje wszystkim zainteresowanym - zaproponowali sami radni.
Liczba sklepów z alkoholem wzrośnie w Zambrowie o 1/4, ale to pierwsza taka regulacja od pięciu lat. Nowe koncesje zostaną przyznane, jeśli Podlaski Urząd Wojewódzki nie podważy decyzji zambrowskich radnych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę