Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

W łomżyńskim szpitalu otwarto nowoczesny oddział ratunkowy

Lądowisko dla śmigłowców wykorzystywane przez całą dobę i najnowocześniejszy sprzęt do ratowania zdrowia i życia - tak wygląda po modernizacji Szpitalny Oddział Ratunkowy w Łomży. Przebudowa, modernizacja i nowe wyposażenie kosztowało 3 mln złotych.

"Większość pieniędzy przekazało Ministerstwo Zdrowia, ale samorząd wojewódzki aktywnie włączył się w to finansowanie" - przyznał obecny podczas otwarcia SOR wiceminister Cezary Rzemek. Ordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego - dr Bogusław Opyrchał - najbardziej dumny jest z sali obserwacyjnej, na którą trafia większość chorych. Wyposażona jest ona w sprzęt najnowszej generacji i wysokiej klasy monitory, dzięki którym personel może sprawdzić każdą czynność życiową pacjenta. Przed szpitalem powstało lądowisko, dzięki któremu o każdej porze dnia i nocy w Łomży będzie mógł wylądować śmigłowiec, który dostarczy pacjenta lub zabierze go - w razie takiej konieczności - do innej placówki służby zdrowia.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę