Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomża: nie udało się zacząć procesu ws. "Wjaneksu". Już po raz czwarty

Po raz czwarty już nie udało się rozpocząć przed sądem okręgowym w Łomży sprawy hurtowni Wjanex. Działająca przez kilka miesięcy pod koniec ubiegłego wieku łomżyńska firma wyłudziła w całej Polsce prawie 3 miliony złotych.

Pokrzywdzeni to kilkadziesiąt firm i przedsiębiorstw, które hurtowni sprzedawały swoje towary z przedłużonym terminem płatności. Kiedy zaniepokojone brakiem wpłat zaczęły poszukiwania swojego kontrahenta, okazywało się, że hurtownia już nie istnieje.

W sprawie oskarżonych jest pięć osób, w tym znany w Łomży przedsiębiorca Jerzy W. Sprawy jednak po raz kolejny nie udało się rozpocząć, ponieważ inny z oskarżonych - Władysław Sz. dostarczył do sądu zaświadczenie, że właśnie rozpoczął tygodniowy pobyt w warszawskim szpitalu.

To już kolejny przypadek nasilenia choroby w terminie rozprawy, dlatego sąd zadecydował, że stan zdrowia Władysława Sz. zbada biegły medycyny sądowej. (akk)

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę