Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wędkarz wpadł do Narwi. Trwają poszukiwania.

Płetwonurkowie straży pożarnej od ran szukają 38-letniego wędkarza, który w okolicach Wizny wpadł do Narwi. - Choć poszukiwania rozpoczęły się około godz. 8.00 do tej pory ciała wędkarza nie znaleziono – informował o 14.30 dyżurny PSP w Łomży.

Mężczyzna dziś rano wybrał się na ryby wraz ze swoim kolegą. Łódką wypłynęli na Narew w okolicach wsi Kolonia Wizna. W pewnym, z na razie nieznany przyczyn, łódka się wywróciła. Na  pomoc ruszyli im wędkarze, którzy widzieli to zdarzenie. Jednego z mężczyzn udało im się wyciągnąć z wody. Drugi jest poszukiwany przez płetwonurków. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży zgłoszeni o wypadku na rzece spłynęło do jednostki o 7,42. Natychmiast na miejsce została wysłana ekipa ratunkowa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę