Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Reporter wobec innego świata.

JAGIELSKI.-www.jpg

Wojciech Jagielski

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (1984), publicysta Gazety Wyborczej, współpracownik BBC i Le Monde. Specjalizuje się w problematyce afrykańskiej. Zajmuje się także krajami Azji Środkowej. Wielokrotnie wyprawiał się na Kaukaz i Zakaukazie, przez wiele lat obserwował z bliska konflikty zbrojne w Afganistanie, Tadżykistanie i Czeczenii. Swoje relacje, wrażenia i refleksje spisał w książkach: Dobre miejsce do umierania (1994), Modlitwa o deszcz (2002), Wieże z kamienia (2004), Nocni wędrowcy (2009).

 

Grzegorz Gwizdon
pon, 08 sierpnia 2011 11:52
Data ostatniej edycji: śr, 17 sierpnia 2011 14:25:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę