Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Autokar zatrzymany na granicy z Ukrainą jest już w Łomży

Po ponad czterech dobach wrócił do Łomży autokar jednego z biur podróży zatrzymany przez służby celne Ukrainy. Po samochód zatrzymany bez podania powodu pojechał właściciel biura. Na miejscu czekał jeszcze dobę, żeby móc odebrać swoją własność.

Ponadto właściciel biura podróży miał podpisać protokół, że samochód nie posiadał tych dokumentów, na podstawie których wypisano mandat. Zrobił to dopiero po interwencji konsulatu, po której pozwolono mu na umieszczenie w dokumencie własnych uwag. To jednak nie koniec tej historii - zapowiada Mariusz Staniórski, który nie chce zostawić sprawy bez interwencji.Właściciel łomżyńskiego biura nie oszacował jeszcze wszystkich swoich kosztów. Poza kwotą mandatu dochodzi do tego zastępczy transport dla turystów, dodatkowe wynagrodzenie przetrzymanego kierowcy, podróż jego samego na przejście graniczne i kilka dni wymuszonej bezczynności autokaru. Dlatego zamierza prawnie, przy pomocy konsulatu i Ministerstwa Transportu, ubiegać się o odszkodowanie od Ukrainy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę