Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Nowy sprzęt dla łomżyńskiego szpitala od Fundacji WOŚP

Sprzęt do ratowania życia noworodków przekazała łomżyńskiemu szpitalowi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem jest to urządzenie dla dzieci, które mają kłopoty z oddychaniem zaraz o urodzeniu.

Teraz sprzęt stoi jeszcze zapakowany w drewnianych skrzyniach, ale już w tym tygodniu do Łomży przyjedzie przedstawiciel producenta, który przeszkoli personel oddziału noworodkowego. Jak mówi ordynator Bożena Florczyk - jest to sprzęt z najwyższej półki, który pozwala zmniejszyć ryzyko uszkodzenia płuc w czasie leczenia. Jak dodaje - sprzęt przekazany przez fundację nie jest zbyt często wykorzystywany podczas pracy na oddziałach noworodkowych, ale powinien być na ich wyposażeniu. Aparatura kosztowała 140 tys. złotych. W sumie Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała łomżyńskiemu szpitalowi sprzęt za ponad milion złotych.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę