Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

W niedzielę nie pojedziesz Piłsudskiego „za torami”

W niedzielę od godz. 7.00 do 19.00 z ruchu całkowicie wyłączony będzie fragment Alei Piłsudskiego na odcinku od ronda z ulicą Spokojną do nowego ronda z ulicą Towarową (w pobliżu stacji paliw Orlen). Zamknięcie ulicy ma związek z pracami jakie będą wykonywali tu drogowcy.

Ten fragment Piłsudskiego drogowcy z PBK remontują już od ubiegłego roku. Jest to jedno z ośmiu zadań realizowanych w ramach finansowanego przede wszystkim przez Unie Europejską (ok. 80% kosztów) projektu „Usprawnienie drogowych połączeń regionalnych w granicach Łomży”.
Zgodnie z podawanymi przez ratusz informacjami na początku miesiąca zaawansowanie prac na tzw.  zadaniu  I – przebudowa ul. Piłsudskiego na odcinku od ul. Spokojnej do Al. Legionów, w robotach drogowych wynosiło około 86%. Na zamykanym w niedzielę fragmencie Piłsudskiego brakuje już właściwie tylko wierzchniej warstwy asfaltu, potocznie przez drogowców nazywanej dywanikiem. 
Jak informuje Łukasz Czech z łomżyńskiego ratusza w tym czasie ruch na obu rondach, z ulicą Spokojną i z ulicą Towarową, ma odbywać się bez zakłóceń.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę