Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomżyński Fundusz Poręczeń Kredytowych poręczył pierwszy kredyt.

Przedsiębiorca z branży gastronomicznej został pierwszym beneficjentem zarejestrowanego przed niespełna dwoma miesiącami Łomżyńskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych. Dzięki poręczeniu wynoszącego kilkanaście tysięcy złotych kredytu w jednym z banków spółdzielczych, mógł on dokończyć inwestycję, na którą zabrakło mu pieniedzy. Trwają już także rozmowy z nastepnymi podmiotami zainteresowanymi poręczeniem przez łomzyńską spółkę - poinformował jej prezes Zbigniew Piotrowski.


Łomżyński Fundusz Poręczeń Kredytowych powstał z inicjatywy prezydenta Łomży jako spółka siedmiu samorządów - wojewódzkiego, miasta Łomży, powiatu łomżyńskiego oraz czterech okolicznych gmin. Fundusz rozpoczął starania o zwiększenie kapitału, który obecnie wynosi 715 tysięcy złotych, zaś docelowo ma osiągnąć nawet 4 miliony . Spółka może poręczać kredyty i pożyczki małych i średnich przedsiębiorstw maksymalnie do 35 tysięcy złotych spłacanych przez okres do 5 lat.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę