Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Wieczór autorski Wojciecha Kudyby

zaproszenie-Ojciec-2-www-2.jpg Wojciech Kudyba – poeta, krytyk, historyk literatury; ur. 1965 w Tomaszowie Lubelskim, prof. nadzw. w Katedrze Literatury Współczesnej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, wykładowca Studium Literacko-Artystycznego UJ, współpracownik dwumiesięcznika „Topos”. Autor artykułów i monografii o literaturze XIX-wiecznej i najnowszej. Laureat konkursów poetyckich m.in. im. Romana Brandstaettera w Poznaniu (I nagroda) im. R.M. Rilkego w Sopocie (II nagroda) , im. K.I. Gałczyńskiego w Praniu na Mazurach (I nagroda). Jego wiersze i eseje były tłumaczone na języki: czeski, słowacki i niemiecki. Laureat nagrody Fundacji im. J. S. Pasierba w Warszawie za poezje i eseje (2005). Opublikował pięć zbiorów wierszy, przedostatni pt. Gorce Pana, został wyróżniony w nagrodzie im. Józefa Mackiewicza za rok 2008.

Wojciech Kudyba
Wojciech Kudyba
Wojciech Kudyba
Wojciech Kudyba
Grzegorz Gwizdon
cz, 14 lipca 2011 14:25
Data ostatniej edycji: wt, 26 lipca 2011 14:38:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę