Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Naukowcy pomogą promować... Kolno, Wysokie Mazowieckie, Zambrów

Naukowcy z Politechniki Białostockiej szukają wyróżników, które będzie można wykorzystać przy profesjonalnej promocji niewielkich miast północno-wschodniej Polski. W ramach ministerialnego grantu naukowcy odwiedzą 12 miejscowości o liczbie mieszkańców mniejszej niż 100 tysięcy. W efekcie, na podstawie rozmów z włodarzami oraz lokalnymi liderami społeczno-gospodarczymi, przygotują analizę mocnych i słabych stron badanych ośrodków.

Z pomocy naukowców skorzystają m.in. między innymi Kolno, Wysokie Mazowieckie, Zambrów i Łapy, które w ostatnim czasie szczególnie ucierpiały w wyniku upadku największych zakładów pracy - informuje koordynator projektu dr Ewa Glińska. W każdym z tych miast da się znaleźć coś, co można wykorzystać przy późniejszej promocji. "W przypadku Łap mogą to być na przykład kolejarskie tradycje" - dodaje.

"Świetną promocją jest też niedawno powołana podstrefa tarnobrzeskiej specjalnej strefy ekonomicznej w Łapach" - mówi burmistrz Wiktor Brzosko.

Gmina pracuje także nad opracowaniem swojego logo, co także może poprawić jej identyfikacje. Wyniki badań zespołu z Politechniki Białostockiej będą znane za kilkanaście miesięcy. Planuje się, że gotowe opracowania będą wykorzystywane przy przygotowywaniu profesjonalnych strategii promocji miast.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę