Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: chcesz zarejestrować się jako bezrobotny? Nastaw budzik

Po 4:00 rano stają w kolejce pierwsi chętni do rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży. Ci, którzy chcą się zarejestrować jako bezrobotni w godzinach pracy urzędu słyszą, że limit przyjęć na dany dzień jest już wyczerpany.

Jak mówi zastępca dyrektora PUP w Łomży, Danuta Jarota, bezrobotni niepotrzebnie przychodzą tak wcześnie do urzędu. Twierdzi, że ludzie sami przyczyniają się do takiej sytuacji. Gdyby wszyscy przyszli później, tyle samo osób zostałoby przyjętych.

Bezrobotnych rejestrują dwie pracownice. Jeżeli petentów jest więcej, w rejestracji pomagają pracownicy innych działów.

Według statystyk urzędu, w czerwcu każdego dnia średnio rejestrowało się 18 osób. W pierwszych dniach lipca ok. 40 dziennie.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę