Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Pierwsi laureaci "Ligawek" są już wyłonieni.

Philip Conyngham z Australii grający na digiredoo i Zbigniew Wałach z Istebnej z grę na gajdach i skrzypkach zdobyli pierwsze nagrody w Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich w kategorii: Inne Instrumenty. Drugie miejsca jury przyznało Janowi Kaczmarzykowi z Istebnej i Bartłomiejowi Rybce z Koniakowa, zaś trzecie - Marcinowi Zazięble z Bukowiny Tatrzańskiej i Janowi Kubikowi z Krościenka. Konkurs ten od dwóch lat stanowi pierwszą część Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich "Ligawki", który po raz 24 jest już rozgrywany w ciechanowieckim Muzeum Rolnictwa im.Krzysztofa Kluka.


W tym roku w gronie 30 uczestników prezentujących grę na kilkudziesięciu instrumentach pasterskich znaleźli się także goście z zagranicy - poza Australijczykiem, z Litwy i Ukrainy. W głównej części konkursu, czyli grze na drewnianych trąbach wystąpi jutro, jak przewidują organizatorzy, ponad stu uczestników.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę