Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Po raz siódmy w Zambrowie prezentowały się Młodzieżowe Orkiestry Dęte

Defilada ulicami miasta i wspólne wykonanie przez składy kilku utworów rozpoczęło w Zambrowie Międzynarodową Paradę Młodzieżowych Orkiestr Dętych. To już siódma edycja tej imprezy, podczas której mieszkańcy Zambrowa i goście mają okazję wysłuchać młodych orkiestrantów nie tylko z kraju, ale tez np. z Łotwy.

Pokazy, parady i koncerty na targowicy miejskiej przy ul.Wyszyńskiego ściągnęły ponad tysiąc osób. Zambrowianie są zresztą miłośnikami tej imprezy - dzięki niej przez te wszystkie lata mieli okazje wysłuchać i porównać już ponad pół setki młodzieżowych orkiestr, ponieważ organizatorzy co roku zapraszają innych uczestników.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę