Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Rowerowy peleton przejechał już niemal 1000 km - w środę dotarł do Kolna

Przejechali już niemal tysiąc kilometrów - peleton Trójkowej Magistrali Rowerowej dotarł w środę (08.06) do Kolna. Tydzień temu rowerzyści wyruszyli ze Szklarskiej Poręby, swój maraton zakończą za dwa dni w Augustowie.

Pomysł na przemierzenie w ciągu 10 dni prawie 1000-kilometrowej trasy rowerami narodził się dwa lata temu i w tym roku cykliści już po raz trzeci zawitali w Kolnie, jednak tym razem jest wśród nich mieszkaniec tego miasta. 73-letni Krzysztof Dzięgielewski na rowerze jeździ od sześciu lat, jednak w trasę ze Szklarskiej Poręby do Augustowa wyruszył po raz pierwszy. Korzystając z okazji, dla mieszkańców miasta, których kilkuset stawiło się ze swoimi rowerami na stadionie, przygotowano liczne atrakcje i konkursy. Najmłodsi pod okiem policjantów pokonywali tor przeszkód i poznawali zasady bezpiecznego poruszania się rowerem, starsi mogli sprawdzić swoją kondycję m.in. na rowerku stacjonarnym. W czwartek (09.06) uczestnicy magistrali wyruszą z Kolna do Giżycka, a 10 czerwca zakończą swoją rowerową podróż w Augustowie.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę