Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Zderzenie hondy z ciągnikiem

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Ciągnik rolniczy zderzył się z hondą. W wyniku uderzenia obaj kierowcy trafili do szpitala. Do wypadku doszło w okolicach miejscowości Karwowo na drodze krajowej nr „61” pomiędzy Łomża a Stawiskami.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Policjanci podają, że 74-letni kierowca ciągnika rolniczego jechał z podczepioną zgrabiarką do siana, najprawdopodobniej chcąc przejechać przez skrzyżowanie drogi K-61 z drogą prowadzącą do Karwowa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu hondą 33-letniemu mieszkańcowi Augustowa. W rezultacie doszło do zderzenia, w wyniku którego rani zostali obaj kierowcy. Starszy z nich trafił do łomżyńskiego szpitala z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami. U młodszego stwierdzono złamanie mostka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę