Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

(...)Piłka nożna dla kibiców!

Kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego przyłączają się do ogólnopolskiego protestu „prowadzonego przeciwko absurdalnym decyzjom polityków oraz kreowaniu negatywnego wizerunku kibiców przez reżymowe media”. Na nieoficjalnej stronie internetowej ŁKS-u www.lks.4lomza.pl opublikowano specjalne oświadczenie.

„Jesteśmy na każdym kroku oczerniani na podstawie incydentów mających miejsce na polskich stadionach, które są znikomym procentem ogólnej atmosfery tworzonej przez nasze środowisko. Wszystkich kibiców nazywa się „stadionowymi bandytami” i to nie z powodu zakłócania porządku publicznego lecz przez to, że dopuściliśmy się krytyki polityków oraz kłamców medialnych.(...)
Po finale Pucharu Polski w Bydgoszczy wprowadza się niesamowite restrykcje wobec całej społeczności stadionowej. (...)
Jesteśmy świadkami zwykłej gry politycznej przed wyborami ,na której cierpią wszyscy kibice, piłkarze oraz kluby. Staliśmy się wrogami publicznymi numer jeden co poskutkowało dalszymi protestami tym razem na ulicach. Wolność słowa i prawa konstytucyjne są mitem gdyż za hasła krytykujące debilne decyzje i ujawniające rzeczywiste problemy kibice są zamykani i karani mandatami oraz stosowana jest odpowiedzialność zbiorowa! Witamy w PRL...
Dlatego będziemy coraz głośniej wyrażać swoje niezadowolenie. Możecie zamknąć stadiony i nas w więzieniach ale NIE zamkniecie nam ust! Precz z komuną!(...)"

zobacz całe oświadczenie www.lks.4lomza.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę