Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Przy Kamiennej życie będzie łatwiejsze?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców ulicy Kamiennej w Łomży Prezydent Miasta zdecydował się wprowadzić od dnia 1 czerwca 2011 r. nowy projekt stałej organizacji ruchu na tej ulicy – podał Łukasz Czech. - Wprowadzony zostanie zakaz wjazdu pojazdów ciężkich o rzeczywistej masie całkowitej powyżej 3,5 tony oraz ustawione zostaną znaki strefy zamieszkania.

Przypomnijmy mieszkańcy domów przy ul. Kamiennej wczoraj w proteście przeciwko bezczynności władz miasta przez chwilę blokowali nawet ruch na tej do niedawna małej uliczce, która ostatnio stała się swoistą obwodnica dla remontowanej Alei Legionów. Po Kamiennej, która taką jest nie tylko z nazwy, według słów mieszkańców okolicznych domów w ciągu godziny przejeżdża do stu samochodów... nawet także ciężarówki i tiry.

zobacz: Niespokoje życie przy Kamiennej

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę