Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Zwycięska walka zawodnika ŁKK

Główne zdjęcie
Abdul Dudajew i Dariusz Syrnicki

Dobrą walkę stoczył zawodnik podsekcji K-1 Łomżyńskiego Klubu Karate Abdul Dudajew podczas odbywającej się w Białymstoku gali sportów walki w formułach mma, muai thai, karate. W trzyrundowej walce w formule muai thai z zawodnikiem z klubu muai thai Łask, bdul Dudajew wygrał pojedynek przed czasem w trzeciej rundzie przez KO.

- Była to jego pierwsza walka w kategorii seniorów. Tym bardziej cieszy styl w jakim wygrał pojedynek. Jego przeciwnik był liczony już w pierwszej rundzie po okrężnym kopnięciu na głowę. W trzeciej rundzie walkę zakończyło kopnięcie kolanem – relacjonuje Dariusz Syrnicki, prezes ŁKK.
W najbliższym czasie – 27 maja br. - podczas gali w Ostrołęce, Abdula Dudajewa czeka pierwsza walka zawodowa seniorów w formule kick boxing o pas międzynarodowego Mistrza Polski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę