Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zginął pod przyczepą

Główne zdjęcie
48-latek stał na dyszlu zaczepionej do ciągnika przyczepy. W pewnym momencie mężczyzna spadł wprost pod koła załadowanej drewnem przyczepy. (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Kolejny tragiczny wypadek „w rolnictwie”. Tym razem w Kupiskach Nowych pod Łomżą 48-latek spadając z dyszla wpadł pod ciągniętą przez ciągnik przyczepę. Zginął na miejscu. Kierowca traktora uciekł i się ukrył. Gdy zatrzymali go łomżyńscy policjanci okazało się, że był pijany.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 14.00. Jak podaje Aneta Łukowska z KWP w Białymstoku z wstępnych ustaleń wynika, że 48-latek stał na dyszlu zaczepionej do ciągnika przyczepy. W pewnym momencie podczas jazdy mężczyzna z nieustalonych przyczyn spadł wprost pod załadowaną drewnem przyczepę. W wyniku tego zginął na miejscu. Natomiast 43-letni kierowca traktora odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci po śladach kół pojazdu dotarli do miejsca zamieszkania kierującego, następnie trop jego pieszej ucieczki doprowadził funkcjonariuszy do pobliskiego lasu, gdzie ukrywał się 43-latek. Po zatrzymaniu okazało się, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że nie miał prawa jazdy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę