Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

PiS jedzie do nas...

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna swoją „kampanię informacyjną” przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. W sobotę specjalnymi autobusami w barwach partii jej posłowie wyjadą w Polskę. PiS zaczyna od terenów, na których cieszy się największym poparciem, a więc na pierwszy rzut idzie także województwo podlaskie. Jak informuje poseł Lech Kołakowski do województwa jutro przyjedzie w sumie ok. 50 parlamentarzystów PiS. Do nas, poza tutejszym posłem Kołakowskim, przyjadą: Antoni Macierewicz, Robert Kołakowski, Arkadiusz Czartoryski i senator Krzysztof Majkowski. W sumie tylko w Łomży i najbliższej okolicy ma być sześć spotkań z cyklu „Polska Jest Jedna - Rozmowy o Polsce”.

- Będziemy rozmawiali o ważnych sprawach, nie o tych narzuconych przez propagandzistów strony rządowej. Będziemy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie, bo jesteśmy jedyną partią programową – zapewniał w dziś Sejmie Jarosław Kaczyński, prezes PiS.
Jak mówił PiS chce przekonać wyborców, że „w Polsce jest alternatywa, jest możliwość zupełnie innego rządzenia”.

Parlamentarzyści PiS po regionie będą jeździć parami. Lech Kołakowski i Antoni Macierewicz (szef parlamentarnego zespołu badającego Katastrofę Smoleńską) o godz. 14.00 będą w Zambrowie (Zambrowski Park Przemysłowy, ul. Al. Wojska Polskiego 27A), a o godz. 17.00 w Łomży w Centrum Katolickim przy parafii pw. Krzyża Świętego (ul. Zawadzka 55).

Poseł Robert Kołakowski i senator Krzysztof Majkowski w tym samym czasie odwiedzą Jedwabne (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (sala kinowa) w Jedwabnem, ul. Piękna 8 - godz. 14.00) i Nowgród (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Nowogrodzie, ul. Łomżyńska 13 - godz. 17.00).               

Samotnie po regionie będzie tylko jeździł pochodzący z Ostrołęki Arkadiusz Czartoryski. On będzie w Małym Płocku (o godz. 12.00 - Gimnazjum im. Jana Pawła II ) oraz w Śniadowie (godz. 17.00 Gminny Ośrodek Kultury w Śniadowie, ul. Ostrołęcka 13).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę