Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sześć medali lekkoatletów PWSIiP

Podczas rozgrywanej wczoraj na stadionie w Zwierzyńcu Podlaskiej Ligi Międzyuczelnianej w L-A studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zdobyli sześć medali. Na największe uznanie zasłużył Damian Przybylski, który skacząc wzwyż wynikiem 185cm wywalczył drugie, a skaczą w dal - 6.32 m trzecie miejsce. Damian dorzucił także trzeci medal wspólnie z kolegami zajął trzecie miejsce w sztafecie 4x100m.

Damian Przybylski, to - jak podkreśla trener Jan Kotowski - niezwykle utalentowany zawodnik, obdarzony wspaniałymi warunkami fizycznymi (198cm), który dziś jest student II roku Instytutu Wychowania Fizycznego PWSIiP. W Białymstoku sprawił wielką niespodziankę pozostawiając za sobą wielu doskonałych zawodników.
Podczas zawodów dobrze dwa medale zdobyła Ewelina Konpoka - srebro na 100m (13.28s) i brąz w skoku w dal (4.79m). Brązowy medal na 400m (52.60s.) wywalczył Jerzy Gołembiowski, co w gronie całej plejady białostockich biegaczy jest spora niespodzianką.
Wspomniana już medalowa sztafeta 4x100m (M), która wywalczyła brązowy medal, pobiegła  w składzie: Marcin Kużma, Patryk Goliński, Tomasz Bębenek i Damian Przybylski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę