Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomża: fragment ul. Przykoszarowej zamknięty dla ruchu

Zamknięty dla ruchu jest fragment ul. Przykoszarowej w Łomży przy wyjeździe w Al. Legionów. Drogowcy pracują na 100-metrowym odcinku od skrzyżowania.

Dlatego nie można skręcić w ul. Przykoszarową z Alei. Remontowany odcinek można jednak ominąć, skręcając w ul. Handlową koło stacji paliw. Dojedziemy nią do ul. Przykoszarowej. Jadąc tą ulicą, skręcamy w lewo zaraz przed barierkami ustawionymi przez drogowców i w ten sposób dojedziemy do Al. Legionów.

Wyjazd na Aleję może być jednak utrudniony ze względu na duży ruch i korki na tym odcinku. (zmj)

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę