Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Salon pod Gontem

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży oraz Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie zapraszają na Spotkanie w Salonie Pod Gontem, które odbędzie się w piątek, 6 maja 2011 roku, o godz. 18.00 w nowogrodzkim Skansenie. Dr Rafał Skoczylas przedstawi temat “Gorączka – klęska, czy sukces? O termoregulacji i o tym, czy zawsze warto łykać aspirynę“. Rafał Skoczylas - pracownik naukowy Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, autor wielu prac naukowych, podręczników, książek popularnonaukowych i artykułów - jest adiunktem w Instytucie Zoologii. W Zakładzie Fizjologii Zwierząt Kręgowych zajmuje się fizjologią porównawczą zwierząt, głównie płazów i gadów.

Grzegorz Gwizdon
so, 30 kwietnia 2011 11:17
Data ostatniej edycji: pon, 02 maja 2011 12:26:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę