Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policja szuka rodziców dwulatka, który błąkał się samotnie po jednej z łomżyńskich ulic

Dwulatka pozostawionego bez opieki znaleźli łomżyńscy policjanci. Szukają teraz jego rodziców. "Chłopiec błąkał się między blokami na jednym z osiedli" - mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, Sławomir Dąbrowski." Policjanci zauważyli błąkające się dziecko przy jednym z bloków na ulicy Porucznika Łagody. Jest to chłopiec w wieku ok. 2-2,5 lat. Ubrany był w dżinsowe spodnie, jasne buty sportowe, szarą koszulkę w wyraźną kratę" - informuje Sławomir Dąbrowski.

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą wiedzieć, kim są rodzice dziecka i gdzie mieszkają. Informacje można przekazywać dzwoniąc pod nr 86 216 54 61 lub 112.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę