Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Surowe kary za zabójstwo w podzambrowskich Sędziwujach

Łomżyński sąd nie znalazł okoliczności łagodzących dla sprawców bestialskiego morderstwa. Mieszkańcy Zambrowa, Tadusz Sz. i Andrzej Sz., usłyszeli wyroki dożywocia i 25 lat więzienia.

Chodzi o wydarzenia z sierpnia 2009 roku. Obaj mieszkańcy Zambrowa pojechali z poznaną kilka dni wcześniej kobietą na działkę w Sędziwujach. Tam, w wyniku kłótni i szarpaniny ,doszło do brutalnego zabójstwa kobiety. Sprawcy ślady zbrodni starali się zatrzeć wrzucając ciało ofiary do rozpalonego na podwórku ogniska.

zobacz: Siekierą zmasakrowali jej twarz...

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę