Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 października 2021 napisz DONOS@

Złodzieje ugrzęźli w błocie z łupem wartym 45 tys zł

O prawdziwym pechu mogą mówić dwaj złodziej, którzy ze żwirowni w Szumowie w nocy usiłowali wywieźć skradzione miedziane uzwojenia z transformatora, drzwi z budynku socjalnego i rower. Gdy łupy były już załadowane na półciężarówkę okazało się, że ta na dobre ugrzęzła w błocie. Ryk silnika „tonącego” forda transita zaalarmował pracowników żwirowni, którzy wezwali policję.

Złodziejami okazali się 32 i 33-latek. Zatrzymali ich wspólnie pracownicy żwirowni i policjanci. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
Wartość skradzionych przez złodziei przedmiotów została oszacowana na ponad 45 tysięcy złotych. Najcenniejsze były trzy miedziane uzwojenia, które złodziej zabrali ze zdemontowanego transformatora.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę