Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Złodzieje ugrzęźli w błocie z łupem wartym 45 tys zł

O prawdziwym pechu mogą mówić dwaj złodziej, którzy ze żwirowni w Szumowie w nocy usiłowali wywieźć skradzione miedziane uzwojenia z transformatora, drzwi z budynku socjalnego i rower. Gdy łupy były już załadowane na półciężarówkę okazało się, że ta na dobre ugrzęzła w błocie. Ryk silnika „tonącego” forda transita zaalarmował pracowników żwirowni, którzy wezwali policję.

Złodziejami okazali się 32 i 33-latek. Zatrzymali ich wspólnie pracownicy żwirowni i policjanci. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
Wartość skradzionych przez złodziei przedmiotów została oszacowana na ponad 45 tysięcy złotych. Najcenniejsze były trzy miedziane uzwojenia, które złodziej zabrali ze zdemontowanego transformatora.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę