Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znamy już laureatów Turnieju Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie w Łomży

Szymon Dubiejko z Białegostoku zwyciężył w XXXVII Turnieju Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie, który rozegrany został w Łomży. Jedną z nagród dla dziesiątki najlepszych finalistów są indeksy poza oficjalną rekrutacją na Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie.

Poza Szymonem Dubiejko wstęp na uczelnię wywalczyły także 4 finalistki z naszego województwa: Małgorzata Perkowska z Wysokiego Mazowieckiego oraz Anna Wiszowata, Justyna Wiszowata i Marta Mańczuk - wszystkie trzy z Moniek.

Pozostałe 5 indeksów trafiło do uczniów szkół z Lublina, Kadzidła w województwie mazowieckim i Rypina w województwie kujawsko- pomorskim.

Dodatkową nagrodą dla wszystkich 36 finalistów jest zwolnienie i otrzymanie najwyższego wyniku z egzaminów praktycznych kończących naukę w ich szkołach.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę